Публічний договір (оферта)

на замовлення, купівлю-продаж і доставку товарів

Версія 1.1 від 8.07.2021


  1. Права інтелектуальної власності

1.1 Цей документ створено за допомогою шаблону від Docular (https://docular.net);

1.2 Продукти та послуги, представлені на цьому веб-сайті, є предметами права інтелектуальної власності, яке належить Згромадженню (Монастиря) Мала Справа Божого Провидіння УГКЦ. Розпорядником прав інтелектуальної власності виступає головний редактор журналу “Скинія”.

2. Вступ

2.1 Цей договір є нашою офіційною та публічною пропозицією укласти договір купівлі-продажу продуктів та послуг, представлених на нашому веб-сайті skynia.org

2.2 Даний договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови є однаковими для всіх покупців незалежно від їх статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець) без надання переваги одному покупцю перед іншим.

2.3 Перед тим, як зробити замовлення на нашому веб-сайті, вас попросять дати чітку згоду з цим договором.

2.4 Шляхом укладення цього Договору ви в повному обсязі приймаєте умови та порядок оформлення замовлення, оплати продуктів чи послуг, доставки продукту, повернення продукту, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору.

2.5 Цей документ не скасовує жодних законних прав, які ви можете мати як споживач згідно українського законодавства.

3. Визначення термінів та предмет договору

3.1 У цьому договорі:

(а) “ми” означає “ФОП Лесняк Ірина Романівна” (код ЄДРПОУ 3380411667);

(b) “ви” означає наш клієнт або потенційний клієнт, а вирази “нас”, “наш” і “ваш” слід тлумачити відповідно до наведених вище тлумачень;

(с) “продукти” означає фізичні або діджитал продукти представлені на сайті, до опису яких долучено ціну та кнопку (інтернет-посилання) для оформлення замовлення;

(d) “підписка” означає певну фіксовану кількість фізичних або діджитал продуктів, представлених на сайті, до опису яких долучено ціну, кнопку (інтернет-посилання) для оформлення замовлення та опис терміну дії підписки, який уточнює кількість продуктів та часові рамки їх отримання.

3.2 Ми зобов’язуємося передати у вашу власність обраний вами продукт або підписку, а ви зобов’язуєтеся оплатити і прийняти цей продукт або підписку на умовах цього Договору.

3.3. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) та моментом повного й беззаперечного прийняття вами умов Договору вважається дата заповнення вами форми замовлення, розташованої на нашому сайті, за умови отримання вами від нас підтвердження замовлення в електронному вигляді, згідно положень пункту 4.2. У разі необхідності, за чітко висловленим вами бажанням, Договір може бути оформлений у письмовій формі.

4. Процес замовлення

4.1 Жоден договір не набирає чинності між вами та нами, доки ми не приймемо ваше замовлення відповідно до процедури, викладеної в цьому розділі 4.

4.2 Для укладення договору через наш веб-сайт про придбання продуктів та/або підписок у нас необхідно виконати наступні кроки:

  • ви повинні обрати товар та/або послугу, яку бажаєте придбати, натиснувши на кнопку “Купити” / “Приєднатися” / “Підписатися”, яка скерує вас на сторінку оформлення замовлення;
  • якщо ви новий клієнт, вам потрібно надати нам персональні дані, необхідні для оформлення замовлення (з правилами поводження з вашими персональними даними ви можете ознайомитися за цим посиланням: https://skynia.org/privacy_policy/);
  • якщо ви вже є клієнтом, ви можете підтвердити раніше впроваджені персональні дані або змінити їх;
  • заповнюючи форму замовлення, ви повинні вибрати бажаний спосіб доставки та підтвердити своє замовлення та згоду на умови цього договору і умови використання нами ваших персональних даних, після цього треба надіслати форму, натиснувши на відповідну кнопку внизу сторінки;
  • як тільки ми перевіримо, чи зможемо виконати ваше замовлення, ми або надішлемо вам електронною поштою підтвердження замовлення та інвойс від системи LiqPay /ПриватБанк/ (після чого ваше замовлення стане обов’язковим договором), або ми підтвердимо електронною поштою, що не можемо виконати ваше замовлення (ви повинні впевнитися, що ці мейли не потрапили в папку Спам, Реклама або інші; якщо ви їх не бачите, ви повинні повідомити нас про те, що не отримали зазначених мейлів, і тоді ми надішлемо їх вдруге).

5. Продукти та підписки

5.1 На нашому веб-сайті доступні або можуть бути тимчасово доступні такі типи продуктів або підписок:

  • архівні та актуальний випуски журналу “Скинія” в друкованій або електронній версії;
  • підписка на друковані або електронні примірники журналу “Скинія” із зазначенням терміну дії підписки;
  • підписка на електронну розсилку текстових, відео- та аудіо- матеріалів від журналу “Скинія” через електронну пошту, месенджери, соцмережі чи інші сучасні засоби інтернет-зв’язку із зазначенням терміну дії підписки;
  • сувенірна продукція, пов’язана із журналом “Скинія”.

5.2 Ми можемо без попередження періодично змінювати товари та підписки, доступні на нашому веб-сайті, і ми не беремо на себе зобов’язання продовжувати поставляти будь-який конкретний товар чи підписку або тип товару чи підписки.

6. Ціни

6.1 Наші ціни вказані на нашому веб-сайті.

6.2 Ми час від часу змінюватимемо ціни, вказані на нашому веб-сайті, але це не вплине на заключені договори, які раніше вступили в силу.

6.3 Усі суми, зазначені в цих умовах та на нашому веб-сайті, вказані з урахуванням податків, відповідних до нашого типу підприємницької діяльності.

6.4 У випадку фізичного продукту: окрім ціни за продукт чи підписку, можливо, вам доведеться внести оплату за доставку, про яку вам повідомлять до набрання чинності договором купівлі-продажу.

7. Способи оплати

7.1 Після оформлення замовлення ви повинні сплатити ціну за товар чи підписку, які ви замовляєте.

7.2 Платежі можуть здійснюватися через платіжну систему Fondy.ua, через платіжну систему LiqPay від ПриватБанку, через перерахування коштів на вказаний нами банківський рахунок, у відповідь на отриманий електронною поштою інвойс або будь-яким іншим з дозволених способів, зазначених у формі замовлення (якщо вони зазначені).

7.3 Якщо ви не сплатите нам суму, належну згідно цього договору, ми можемо утримати замовлені товари чи підписки та / або письмово повідомити вас у будь-який час про скасування договору купівлі-продажу замовлених продуктів чи підписок.

8. Умови доставки

8.1 Наші правила та процедури щодо доставки продуктів викладені в цьому розділі 8.

8.2 Ми забезпечимо доставку фізичних та діджитал продуктів, які ви купуєте або які належать вам завдяки чинній підписці, на відповідну фізичну або електронну адресу доставки, яку ви вказали під час оформлення замовлення.

8.3 Ми докладемо можливих зусиль, щоб доставити ваш продукт до кінцевої дати доставки, зазначеної у підтвердженні замовлення, або, якщо у підтвердженні замовлення не вказана дата, протягом 7 днів після дати підтвердження замовлення; однак ми не гарантуємо доставку до цієї дати.

8.4 Ми гарантуємо, що, якщо не виникнуть виняткові обставини, всі поставки продуктів будуть відправлені протягом 30 днів після отримання платежу та дати підтвердження замовлення.

8.5 Ми доставлятимемо фізичні продукти (та фізичні продукти, придбані в рамках оформленої підписки) лише за адресами на материковій частині України (за винятком Автономної Республіки Крим та Окремих Районів Донецької і Луганської Області, які не контролює українська адміністрація, та інших тимчасово окупованих територій).

9. Право на скасування угоди

9.1 Цей розділ 9 застосовується тоді і тільки тоді, коли ви пропонуєте укласти з нами договір або укладаєте з нами договір як споживач — тобто як фізична особа, яка не виступає як представник установи, юридичної особи, бізнесу, ремесла або професії.

9.2 Ви можете відкликати пропозицію укласти з нами договір через наш веб-сайт або скасувати договір, укладений з нами через наш веб-сайт (без зазначення причин для вашого відмови або скасування), у будь-який час протягом періоду:

(а) починаючи з подання вашої пропозиції; і

(b) закінчуючи строком у 14 днів після дня, коли продукти потрапляють у ваше фізичне володіння або у фізичне володіння особи, яку ви визначили, щоб заволодіти ними (або, якщо договір передбачає поставку декількох продуктів, через 14 днів після дня, коли останній із цих продуктів переходить у ваше фізичне володіння або у фізичне володіння особи, визначеної вами для заволодіння ними).

9.3 Для того, щоб відкликати пропозицію укласти договір або розірвати договір на умовах, описаних у цьому розділі 9, ви повинні повідомити нас про своє рішення відмовитись або скасувати (залежно від обставин) договір. Ви можете повідомити нас за допомогою будь-якої чіткої заяви, в якій викладено ваше рішення, надіславши її на наш мейл. Щоб дотриматися умов скасування, вам достатньо надіслати своє повідомлення про здійснення права на скасування до закінчення терміну скасування.

9.4 Якщо ви скасуєте договір на умовах, описаних у цьому розділі 9, ви повинні надіслати нам продукти назад (згідно Умов повернення продуктів, з якими можна ознайомитися за посиланням: https://skynia.org/return_policy/) або особисто передати їх нам або особі, уповноваженій нами на їх отримання.

10. Гарантії та зобов’язання

10.1 Ми гарантуємо Вам, що:

(а) ми маємо право продавати продукти та підписки, які ви купуєте;

(b) продукти і підписки, які ви купуєте, відповідатимуть опису, опублікованому на нашому веб-сайті; і

(c) продукти, які ви купуєте, будуть задовільної якості.

10.2 Усі наші гарантії та заяви, що стосуються постачання продуктів і підписок, викладені в цьому договорі. Ми не приймаємо жодних інших гарантій та зобов’язань з нашої сторони, за винятком випадків, обумовлених чинним законодавством та розділом 11.1.

11. Обмеження та зняття відповідальності

11.1 Жодне з цих положень та умов:

(а) не накладає на нас жодної відповідальності за шахрайство або шахрайські дії третіх сторін нібито від нашого імені;

(b) не обмежує будь-яких зобов’язань обох сторін будь-яким способом, який не дозволений чинним законодавством;

(c) не знімає будь-яких зобов’язань, які не можуть бути зняті згідно з чинним законодавством.

Якщо ви споживач, ваші законні права не будуть проігноровані або обмежені цим договором, крім випадків, дозволених законом.

11.2 Обмеження та зняття відповідальності, викладені в цьому розділі 11 та інших місцях цього договору:

(а) підпадають під дію розділу 11.1; і

(b) регулюють всі зобов’язання, що виникають за цими умовами або пов’язані з предметом цих умов, включаючи зобов’язання, що виникають за контрактом, деліктом (включаючи необережність) та за порушення встановленого законом обов’язку, за винятком випадків, коли прямо не передбачено інше в цьому договорі.

11.3 Ми не будемо нести відповідальність перед вами за будь-які збитки, що виникли внаслідок будь-якої події або подій, що не залежать від нашого контролю.

11.4 Наша сукупна відповідальність перед вами щодо будь-якого договору про придбання продуктів та/або підписок у нас за цим договором не повинна перевищувати загальної суми, яка була фактично виплачена і підлягає сплаті нам за договором.

12. Зміни цього договору

12.1 Ми можемо час від часу переглядати цей договір, публікуючи нову версію на нашому веб-сайті, без попередження про це.

12.2 Новий зміст цього договору застосовуватиметься до угод, укладених у будь-який час після публікації змін у цьому договорі, але не впливатиме на угоди, укладені до моменту публікації змін у цьому договорі.

13. Вираження згоди

13.1 Цим ви погоджуєтесь, що ми можемо передати, укласти субпідряд або іншим чином розпоряджатися нашими правами та / або обов’язками, що випливають з цього договору.

13.2 Ви не можете без нашої попередньої письмової згоди передавати, укладати субпідряд або іншим чином розпоряджатися будь-якими своїми правами та / або обов’язками, що випливають з цього договору.

14. Розділеність

14.1 Якщо якесь положення цих умов будь-яким судом України чи іншим компетентним органом України визнано незаконним та / або таким, що не підлягає виконанню, інші положення продовжать діяти.

14.2 Якщо будь-яке незаконне та / або непридатне до виконання положення цих умов буде законним або підлягатиме виконанню за умови, що його відповідна частина має бути скасованою, тоді ця частина буде вважатися скасованою, а решта положень буде продовжувати діяти.

15. Права третіх сторін

15.1 Угода згідно цього договору укладається на нашу користь і на вашу користь, і не призначена для отримання вигоди або виконання будь-якою третьою стороною.

15.2 Реалізація прав сторін за угодою згідно цього договору не підлягає згоді будь-якої третьої сторони.

16. Повна угода

16.1 Відповідно до розділу 11.1, ця угода, а також наші Умови повернення складають повну угоду між вами та нами щодо продажу та придбання наших продуктів та/або підписок і заміняють усі попередні угоди між вами та нами стосовно продажу та купівлі наших продуктів та/або підписок.

17. Закон та юрисдикція

17.1 Ці умови регулюються та тлумачаться відповідно до українського законодавства.

17.2 Будь-які суперечки, пов’язані з цими умовами, підлягають виключній юрисдикції судів України.

18. Положення щодо статутних та нормативних актів

18.1 Ми не будемо передавати копію цього договору публічної оферти особисто кожному користувачу або замовнику, і, якщо ми оновимо ці умови, версія, щодо якої ви спочатку надали згоду, більше не буде доступною на нашому веб-сайті. Рекомендуємо розглянути доцільність збереження копії цього договору власними силами для подальшого використання.

18.2 Цей договір доступний лише українською мовою.