Про нас

 
Слава Ісусу Христу!

Мета Скинії — надати християнські духовні орієнтири в сучасному світі та допомогти людині пізнавати Бога через Святе Письмо.

Саме тому значну частину журналу займають щоденні роздуми над Словом Божим — біблійними читаннями за літургійним календарем УГКЦ. Ці роздуми є плодом особистої молитви їх авторів — священиків, монахинь, мирян, які так само прагнуть жити у ритмі життя УГКЦ, намагаються знайти відповіді на актуальні запитання сьогодення. Окрім того, в Скинії є низка цікавих статей і розмов на окремо вибрану тему.

Скинія може стати добрим помічником для тих, хто хоче поглиблювати своє духовне життя і глибше розуміти актуальні питання віри. І неважливо, який у Вас життєвий досвід, стан чи місія в Церкві — адже для всіх важливо тримати живий контакт з Богом. Якщо Ви — та людина, яка хоче жити Словом Божим і відкрити для Нього своє серце, то ми радо долучимо Вас до громади наших читачів! Можливо, ви знаєте когось, кому це видання стало би у пригоді або відповідаєте за якесь братство, рух, парафіальну спільноту, живете в монастирі чи виконуєте душпастирський уряд священика — поділіться звісткою про Скинію з іншими, запропонуйте і їм цю допомогу на шляху духовного зростання!

Видавець

Згромадження Отців Оріоністів УГКЦ

Контактні дані
а/с 6347
Львів, 79059
Україна
Способи оплати

При здійсненні замовлення на сайті, оплата відбувається безготівково в один з наведених нижче способів:

  • через платіжну систему LiqPay від ПриватБанку після підтвердження замовлення;
  • виконуючи інструкції, наведені в інвойсі, який буде вислано на вказаний вами мейл під час оформлення замовлення;
  • через перерахування коштів на банківську картку ФОП (ПриватБанк) після підтвердження замовлення: 5169 3305 2243 6531
Як нас підтримати?

Журнал Скинія виконує свою місію (тексти, друк, щоденні розважання в різних форматах: друковані, вайбер, телеграм, тощо) лише з однією метою – задля поширення Божого Слова. Ми не працюємо з метою заробітку. Втім, наші видатки (податки, зарплата співпрацівників, орендні кошти, операційні витрати тощо) перевищують прибутки від продажу друкованої та електронної версії журналу і щоденних розважань. Тому ми завжди вдячні кожному, хто добровільно підтримує нашу працю – ми завжди пам’ятаємо про наших доброчинців у приватних молитвах, а головний редактор править Літургії в їхніх наміреннях.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви хотіли би пожертвувати певну суму на розвиток Журналу Скинія, це можна зробити в один із наступних способів:

  • через платіжну систему LiqPay від ПриватБанку – за цим посиланням;
  • через перерахування коштів на банківську картку ФОП (ПриватБанк): 5169 3305 2243 6531
Інформація про продавця і надавця послуг

ФОП “Чобіт Ольга Іванівна”
Код ЄДРПОУ 3091506708