Про нас

Слава Ісусу Христу!

Мета Скинії — надати християнські духовні орієнтири в сучасному світі та допомогти людині пізнавати Бога через Святе Письмо.
Саме тому значну частину журналу займають щоденні роздуми над Словом Божим — біблійними читаннями за літургійним календарем УГКЦ. Ці роздуми є плодом особистої молитви їх авторів — священиків, монахинь, мирян, які так само прагнуть жити у ритмі життя УГКЦ, намагаються знайти відповіді на актуальні запитання сьогодення. Окрім того, в Скинії є низка цікавих статей і розмов на окремо вибрану тему.
Скинія може стати добрим помічником для тих, хто хоче поглиблювати своє духовне життя і глибше розуміти актуальні питання віри. І неважливо, який у Вас життєвий досвід, стан чи місія в Церкві — адже для всіх важливо тримати живий контакт з Богом. Якщо Ви — та людина, яка хоче жити Словом Божим і відкрити для Нього своє серце, то ми радо долучимо Вас до громади наших читачів! Можливо, ви знаєте когось, кому це видання стало би у пригоді або відповідаєте за якесь братство, рух, парафіальну спільноту, живете в монастирі чи виконуєте душпастирський уряд священика — поділіться звісткою про Скинію з іншими, запропонуйте і їм цю допомогу на шляху духовного зростання!