11. Національний Музей у Варшаві. Повчальна історія

22 січня ми святкували День Соборності України. Ця дата, як і багато інших, пригадує нам нашу історію, без знання якої важко зрозуміти, хто ми такі. Але крім нашої національної ідентичності ми з вами маємо ще ідентичність релігійну. Так само, як важко було усвідомлювати себе українцем, не знаючи майже нічого про справжню історію власного народу, так само важко усвідомлювати себе християнином, католиком, якщо ми нічого не знаємо про минуле нашої Церкви, або живемо вигадками та пропагандою ще радянських часів.
Що нового про нашу ідентичність українських католиків ми можемо дізнатися у творах мистецтва, зібраних в Національному Музеї у Варшаві? Про що розповідають ці картини віруючій людині? Запрошуємо увійти в галерею.

Нагадуємо, що цикл передач Галерея віри ви можете дивитися щовівторка о 19.00 в прямому ефірі на Кредо або ж переглянути запис усіх випусків на нашому сайті skynia.org

Сподобалося?

Реалізація цієї програми стала можливою завдяки вашій підтримці Журналу Скинія — навіть кілька гривень важливі! Ви можете підтримати Журнал Скинія добровільною пожертвою: